خمکاری و برشکاری ورق روغنی

خمکاری و برشکاری ورق

خمکاری و برشکاری ورق روغنی

خمکاری و برشکاری ورق روغنی

خمکاری و برشکاری ورق روغنی
قالب های فلزی بتن کاربرد بسیار زیادی در بتن ریزی دارند. این قالب ها با خمکاری و برشکاری ورق فرم کلی خود را به دست می آورند. ورق های ایرانیت انواع مختلفی دارند. نوع سیمانی آن با قیمت پایین تر و تنوع رنگی در بازار موجود هستند. در این مقاله قصد داریم به بررسی ایرانیت های سیمانی، فروش آنها و قالب های فلزی بپردازیم.

فروش قالب فلزی بتن

بخش بزرگی از بتن ریزی مربوط به قالب بندی آن است. تقریبا می توان گفت کلیه ی فعالیت ها در خصوص بتن ریزی نیازمند قالب بندی فلزی می باشد. این قالب ها از طریق خمکاری و برشکاری ورق برای آرماتوربندی آماده می شوند. قالب های فلزی حدود 30 الی 70 درصد اجرای کار بتن ریزی و هزینه ی آن را به خود اختصاص می دهند. اگر بتن ریزی کوچک باشد از قالب های چوبی استفاده می کنند زیرا قالب های فلزی هزینه های بالاتری در برد دارد و برای بتن ریزی های محدود و کوچک مقرون به صرفه نیست. فروش قالب فلزی بتن در انواع مختلفی امکان پذیر است. شما با توجه به نوع بتن ریزی می توانید یکی از انواع آن را خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

فروش قالب فلزی تهران

قالب های فلزی در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. انواع این قالب ها با خمکاری و برشکاری ورق به شکل های مختلف در می آیند و به بازار ارائه می شوند. قالب های ثابت، قالب های رونده و قالب های لغزان از انواع قالب های فلزی هستند. خرید و فروش قالب فلزی در تهران و در سایر شهرهای ایران رواج دارد و انواع این قالب ها به راحتی قابل دسترس و تهیه هستند. قالب های فلزی مزایای بسیار زیادی دارند به همین دلیل است که فروش قالب فلزی در تهران و سایر شهرهای ایران همیشه پرطرفدار بوده است. از جمله مزیت های این قالب ها طول عمر زیاد، مقاومت و ضد حریق بودن آنها، صرفه ی اقتصادی، پیش ساخته بودن آنها و بسیاری مزایای مهم دیگر می توان نام برد. این نوع قالب ها با خمکاری و برشکاری ورق از قبل آماده می شوند و شما می توانید آنها را به صورت پیش ساخته تهیه کنید؛ همین موضوع موجب تسریع در روند کار و اجرای عملیات شما می شود.

ورق ایرانیت سیمانی

به طور کلی باید گفت ایرانیت از الیاف فشرده شده و سیمان تهیه می شود. این مصالح تحت حرارت های بالا تبدیل به ورق ایرانیت می شوند. ورق ایرانیت سیمانی یکی از قدیمی ترین نوع ورق های ایرانیت است که از مصالحی مانند چوب و سنگ و سیمان تشکیل شده است. ورق ایرانیت سیمانی قیمتی مقرون به صرفه دارد اما برای استفاده ی طولانی مدت مناسب نیست زیرا در برابر شرایط جوی مقاومت چندانی ندارد. البته ناگفته نماند ورق های ایرانیت فلزی و آهنی که با خمکاری و برشکاری ورق تهیه و تولید می شوند، مقاومت بالاتری نسبت به نوع سیمانی دارند. اما یکی از مزایای مهم ورق ایرانیت سیمانی به نسبت نوع فلزی آن، این است که این نوع ورق های سیمانی منتقل کننده ی گرما و حرارت نیستند؛ این در حالیست که ورق های ایرانیت فلزی به شدت منتقل کننده ی حرارت و گرما هستند.

ورق ایرانیت سیمانی رنگی

ورق های ایرانیت سیمانی در رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده اند. این تنوع رنگی به دلیل هماهنگ بودن با فضا و سلیقه ی مشتری است. شما می توانید حتی پس از مدتی استفاده با صرف هزینه ی کمی رنگ ایرانیت سیمانی را تغییر دهید و هیچ محدودیتی در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر ایرانیت سیمانی، شما در ایرانیت های فلزی نیز می توانید پس از خمکاری و برشکاری ورق، تنوع رنگی داشته باشید. علاوه بر آن فروش ورق رنگی گالوانیزه نیز برای تبدیل به ایرانیت بسیار رایج است. زمانی که شما از نظر رنگی محدودیت نداشته باشید، می توانید به راحتی ورق ایرانیت تهیه کنید. شاید در ابتدا با شنیدن نام ورق ایرانیت سیمانی رنگ مصالح و سیمان به کار رفته در آن به نظرتان بیاید، اما بدانید این نوع ورق های ایرانیت سیمانی قابلیت رنگ پذیری دارند و علاوه بر آن شما می توانید آن را به صورت رنگی خریداری کنید.

قالب فلزی بتن دست دوم تهران

قالب فلزی بتن به صورت دست دوم در تهران قابل تهیه است. اگر میخواهید هزینه های خود را کاهش دهید می توانید از قالب فلزی بتن دست دوم استفاده کنید. همانطور که در مباحث قبلی به آن اشاره داشتیم، 30 تا 70 درصد هزینه های بتن ریزی مربوط به قالب گذاری آن است. با خرید قالب بتن فلزی دست دوم می توانید این هزینه ها را تا حد بسیاری کاهش دهید. قالب هاب فلزی دست دوم کاملا سالم و با کیفیت در حد نو به شما ارائه می شود. یکی از دلایل استفاده ی مکرر از قالب هاب فلزی بتن، مقاومت و دوام بالای آن است. خمکاری و برشکاری ورق این قالب ها به خوبی انجام شده است و همین موضوع منجر می شود تا این نوع قالب های فلزی از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

فروش ورق ایرانیت صاف

ورق های ایرانیت به صورت صاف و موج دار در بازار قابل دسترس و تهیه هستند. هر کدام از این ایرانیت ها چه موج دار و چه صاف کاربرد خاص خود را دارند. فروش ورق ایرانیت صاف مانند موج دار در تمام شهرهای ایران و تهران ممکن است.

خرید فروش انواع ماشین

خمکاری و برشکاری ورق یکی از عملیات پرکاربرد در صنعت است. تمامی این خمکاری و برشکاری ورق توسط ماشین های خمکاری و ماشین آلات صنعتی انجام می شود. داشتن ماشین آلات خمکاری و ماشین الات صنعتی به روز در کیفیت برشکاری و خمکاری ورق تاثیر بسیار زیادی دارد. خرید و فروش انواع ماشین آلات خمکاری و برشکاری در تمام شهرهای ایران امکان پذیر است.  


چاپ   ایمیل