فروش نما و لمبه روغنی

قیمت ورق لمبه شیروانی
فروش نما و لمبه روغنی
فروش نما و لمبه روغنی طی چند سال اخیر بسیار رواج داشته است. لمبه یا دامپا دارای تنوع ظاهری زیادی است که باعث اجابت سلیقه ی مشتریان می شود. لمبه ها در دو نوع فلزی و چوبی در بازار موجود هستند. با توجه به دارا بودن ویژگی های بیشمار لمبه های فلزی، موضوع بحث ما همین لمبه های فلزی است.

تولید نما و لمبه فلزی

لمبه یا دامپا نوعی ورق فلزی است که با سطح موج دار و مستطیل شکل خود نمای زیبایی به سقف و نمای کلی ساختمان می بخشد. جنس ورق لمبه ها معمولا ورق روغنی و ورق رنگی است. در سبک استفاده از لمبه برای سقف، جنس فلز مقاوم تر و بهتر است؛ به همین علت فروش نما و لمبه روغنی بسیار بیشتر از لمبه ی چوبی است. از لمبه ی چوبی در گذشته بسیار استفاده می شد. اما به دلیل معایب زیادی که لمبه های چوبی داشتند به سرعت با لمبه روغنی جایگزین شدند. این ورق ها علاوه بر اینکه برای سقف ها مورد استفاده قرار میگیرند، در بعضی موارد به عنوان ورق کانکسی در دیوار استفاده می شوند. ورق های لمبه از گذشته تا به امروز در اجرای سقف شیروانی ویلاها و سوله ها کاربرد داشته اند. اما این نوع لمبه ها در موارد بسیار زیاد دیگری نیز کاربرد دارند. علاوه بر همه ی این موارد یکی از عواملی که باعث افزایش فروش نما و لمبه روغنی طی چند سال اخیر شده است، پوشاندن خرابی های ساختمان توسط این لمبه هاست. لمبه ی روغنی جنبه ی فوق العاده زیبایی بخشی به نمای ساختمان می دهد و بسیار سبک و مقاوم و ضد زلزله است.

خمکاری نما و لمبه فلزی

خمکاری نما و لمبه ی فلزی در کارگاه های تخصصی انجام می شود. خمکاری انواع ورق های فلزی یکی از پرکاربردترین صنایع در فروش نما و لمبه روغنی است.  این نوع خمکاری به روش مکانیکی انجام می شود. در این روش با وارد کردن فشار خیلی زیاد ورق ها را خم می کنند و از هر جهتی که لازم باشد این کار را انجام می دهند. صنعت خمکاری لمبه فلزی بسیار گسترده و بزرگ است. روش های خمکاری با توجه به نوع و جنس فلز متفاوت است. بنابراین این کار فقط باید توسط افراد متخصص انجام گیرد. معمولا لمبه از ورق های روغنی، ورق گالوانیزه و ورق رنگی تهیه می شود.  لمبه یکی از متریال هایی است که در زیبایی نمای ساختمان تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین جهت فروش نما و لمبه ی روغنی امروزه گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است.

قیمت ورق لمبه شیروانی

همانطور که در مباحث قبلی بیان شد، فروش نما و لمبه ی روغنی امروزه بسیار رواج دارد. از این رو لمبه یا دامپا در تنوع مختلفی در بازار وجود دارد. لمبه ها به سه دسته ی ورق دامپا طولی، ورق دامپا برگی و ورق دامپا قطعه ای تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این نوع لمبه ها ویژگی های خاص خودشان را دارند. قیمت این لمبه ها بر اساس همین ویژگی ها تعیین می شود. هر چقدر طول و ضخامت لمبه بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. مشتری و مصرف کننده بر اساس نیاز خود و شرایط اقلیمی می تواند یکی از این نوع لمبه ها که بیشترین مطابقت با نیاز آنها را دارد، انتخاب و خریداری کند. توجه داشته باشید صرف هزینه ی زیاد بایت خرید این محصول بنا بر کیفیت بیشتر آن نیست و باید متناسب با نیاز و محل استفاده تان لمبه تهیه کنید.

قیمت لمبه فلزی

لمبه فلزی در فروش نما و لمبه روغنی کاربرد بسیار بالایی دارد. این نوع لمبه ها به نسبت لمبه های چوبی بیشتر مورد استقبال و خرید واقع شده اند. دلیل این استقبال و رضایت مشتریان ویژگی ها و مزیت های فوق العاده عالی و کاربردی لمبه های فلزی است. از اصلی ترین و مهمترین ویژگی های این لمبه ها می توان به سبک و ایمن بودن، انعطاف پذیری بسیار بالا در ساخت و ساز، عایق رطوبت، ایمنی در برابر زلزله، کاهش هزینه های فونداسیون، طول عمر بالا، ضد حریق بودن، تنوع رنگی بالا و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. قیمت لمبه فلزی به نسبت کارکرد بالای آن بسیار مناسب است. این لمبه ها در ابعاد مورد نظر شما تهیه و تولید می شوند و اگر شما بخواهید با ضخامت های ورق متفاوت در اختیار شما قرار میگیرند. معمولا جنس دامپا از ورق های آلومینیوم، رنگی و روغنی است. این لمبه ها به واسطه ی جوشکاری و پرچ به یکدیگر متصل می شوند. علاوه بر قیمت مناسب لمب فلزی که به آن اشاره کردیم، لمبه های فلزی کمترین دور ریز ممکن را دارند. همین موضوع منجر به افزایش فروش نما و لمبه روغنی شده است و جنس فلز را برای لمبه یا همان دامپا محبوب کرده است.

نما و لمبه

اکنون دیگر با لمبه و کاربرد وسیع آن در نمای ساختمان های مختلف آشنایی دارید. نما و لمبه برای نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود. فروش نما و لمبه روغنی امروزه بسیار زیاد است و افراد برای پر کردن حاشیه های سوله، ویلاها و ساختمان هایشان از لمبه استفاده می کنند. به دلیل مزیت های بیشماری که لمبه فلزی در نما دارد؛ این نما ها دارای تنوع زیادی برای اجابت سلیقه و نیاز مشتریان و مصرف کنندگان هستند. نما های فلزی دارای طرح های هلال به داخل، هلال به بیرون، پله ای و سینه کفتری هستند. این نماها در نمای بیرونی و کلی ساختمان زیبایی فوق العاده ای ایجاد می کنند. فروش نما و لمبه روغنی در تمام شهرهای ایران مورد استقبال قرار گرفته است. ظاهر نما و ساختمان اولین موضوعی ست که جلب توجه می کند بنابراین بسیار اهمیت دارد که نما و لمبه چگونه در نمای ساختمان به کار رود. تنوع در ضخامت، اندازه و رنگ لمبه باعث فروش نما و لمبه روغنی به وفور شده است. همچنین دارا بودن ای ویژگی ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی نمای ساختمان ایجاد می کند. علاوه بر نما و لبه فلزی، لمبه های چوبی نیز در نمای ساختمان ها استفاده می شوند اما کاربرد لمبه فلزی به دلیل دارا بودن ویژگی های بسیار، بیشتر است. برای اجرای نما لمبه یا همان دامپا باید شرایط آب و هوایی محل مذکور را در نظر بگیرید این موضوع یکی از نکاتی است که حتما در هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. فروش نما و لمبه روغنی در شهر های شمالی کشور به دلیل بارندگی های مکرر، بیشتر دیده می شود. سقف اکثر این خانه ها شیروانی است و از نما و لمبه فلزی در نمای ساختمان هایشان استفاده شده است. سقف خانه های شمالی به صورت شیب دار ساخته می شود و نما لمبه فلزی باعث زیبایی بخشی و همچنین مهار تخریب های ناشی از باران در این خانه ها می شود.


چاپ   ایمیل