اجرای آلاچیق چهار ضلعی در پارک ارم

اجرای آلاچیق چهار ضلعی در پارک ارم

با ما همراه باشید تا در این متن شما را با آلاچیق های چهار ضلعی زیبا که توسط مجموعه تک پوشش در پارک ارم اجرا و ساخته شده اند؛ آشنا کنیم که اگر شما شهردار یک شهر هستید و قصد زیبا سازی شهر و گنجاندن آلاچیق در برخی از قسمت های تفریحی شهر خود را دارید با توجه به این نمونه کار، بهترین انتخاب خود را داشته باشید؛ قابل ذکر است که حتی یک شهروند عادی نیز می تواند از این آلاچیق های چهار ضلعی برای باغ یا منزل، برای گذران اوقات تفریحی با عزیزان خود استفاده کند.
معرفی آلاچیق های چهار ضلعی


این آلاچیق های چهار ضلعی در ابعاد و اندازه های سفارش شده شما ساخته خواهد شد. سقف این آلاچیق ها از جنس فلز بوده و باعث حفاظت آلاچیق شما از آب باران خواهد بود؛ در فضاهای همچون پارکها استفاده از سقف چوبی بدلیل اینکه در برابر بارش باران از مقاومت پایینی برخوردارند گزینه مناسبی نبوده و تمام هزینه های شما به هدر خواهد رفت؛ همچنین فلز مقاومت بیشتری در برابر آفتاب نسبت به سایر مصالح مانند چوب را دارد . نکته دیگر این که سقف ها در رنگ های متنوع ودلخواه شما هستند و متناسب با سلیقه شما نصب و اجرا خواهند شد.
زیر و بدنه این آلاچیق ها نما کاری و لمبه استفاده شده است . لمبه به چوب یا هر وسیله ی مصالحی دیگر گفته می شود که می تواند در اتصال سطوح های عریض استفاده شوند. لمبه به دلیل تکه تکه بودنش کمترین میزان انبساط را در برابر عوامل طبیعی از جمله آب باران و ... دارد و همچنین به دلیل چوبی بودن آن به زیبا و طبیعی بودن مناظر مورد نظر شما می افزاید. در تصویری که مشاهده می کنید نمونه اجرای آلاچیق چهار ضلعی و لمبه کاری شده در پارک ارم می باشد.


چاپ   ایمیل