اجرای سردرب چهارضلعی با ورق پرچین به سفارش مشتری

اجرای سردرب چهارضلعی با ورق پرچین به سفارش مشتری

در این متن می خواهیم شما را با نمونه هایی از سردرب های قابل اجرا بر روی درب منازل آشنا کنیم که یکی از این نمونه ها سردرب چهار ضلعی می باشد .
این سر درب ها با توجه به اندازه درب منزل شما ساخته خواهند شد ؛ البته اجباری برای این کار نیست و اگر شما مایل به اجرای سردرب بزرگتر یا کوچکتر از اندازه درب منزلتان بودید می توانید آن را در اندازه دلخواه سفارش دهید .


سر درب چهار ضلعی می تواند به صورت آلاچیق مانند جلوی درب ورودی شما ساخته شده و به شدت باعث جلب توجه و زیبایی نمای منزل شما شود که البته خود

بنده به عنوان شخص کارفرما و با تجربه در این کار ، از این نوع سردرب ها برای جلوی درب منزلتان پیشنهاد می دهم؛ البته اگر این نوع از سردرب را نخواستید ، می

توانید فقط بالای درب ورودی را سردرب چهار ضلعی نصب کنید.
معرفی تکمیلی سردرب چهار ضلعی
همان طور که از نام این نوع سر درب مشخص است، به صورت چهار ضلعی بر بالای درب متصل شده و از دور و حتی نزدیک جلوه ای چشمگیر به منزل شما می دهد . هم چنین برای پوشاندن سقف این سر درب ها از ورق پرچین استفاده می شود که این ورق ها به علت کم وزن بودن فشار کمی را به پایه های اتصالی سردرب وارد خواهد کرد که این امر باعث دوام و طول عمر بیشتر سردرب شما خواهد شد .
کاربردهای دیگر سردرب چهارضلعی
همچنین این سردرب ها فقط برای درب ورودی منزل استفاده نمی شود؛ بلکه برای تزئین درب تالار های مهمانی و تشریفاتی نیز کاربرد دارد . اگر مدیریت تالاری را برعهده دارید استفاده از این سردرب چهارضلعی در افزایش میزان مشتری برای شما بسیار مفید و سودآور خواهد بود، چون این روزه عروس و دامادها بیشتر به فضای ظاهری تالار اهمیت می دهند و می خواهند مراسمی زیبا و هر چه باشکوه تر داشته باشند .
معرفی نمونه کار سر درب چهار ضلعی به سفارش مشتری عزیز
نصب سردرب بر روی درب ورودی منازل به دو صورت در طرح های دو شيب و چهارشيب قابل اجرا می باشد. در پروژه ای که مشاهده می فرمایید ابتدا طرح اصلی سردرب که مدنظر می باشد بر روي زمين ساخته شد. بدین ترتیب كه ابتدا با نما ( سينه كفتري ) كلاف و پایه اصلی کار اجرا و سپس با پروفيل ٤٠/٦٠ به صورت هشتي به فاصله دو متر پل سردرب ساخته و به نما جوش داده شد. در مرحله بعدی لمبه زير كار زده شد و در آخركار هم ورق سقف نصب گردید. در ضمن در نهایت کار سردرب ساخته شده بوسیله پروفیل بر روي چهارچوب درها جوش داده شد. معمولا بيشتر براي سردرب از ورق پرچين استفاده مي شود که در این نمونه کار هم از ورق پرچین استفاده شده است. 
جهت اجرای انواع سردرب منازل در طرحهای مختلف با کیفیت ساخت بالا در خدمت مشتریان عزیز می باشیم.


چاپ   ایمیل