اجرای سقف ويلا، طرح چینی در منطقه دماوند

اجرای سقف ويلا، طرح چینی در منطقه دماوند

قبل از توضیح پروژه مورد نظر اجازه بدهید کلمات ناآشنای موجود در عنوان از قبیل لمبه و پروفیل را به شما معرفی کنیم تا خواندن ادامه مطلب برای شما آسوده تر باشد .

تعریف اصطلاحات نامفهوم در اجرای سقف ویلا

لمبه ورقه های فلزی نازکی هستند که روی کار را پوشش داده و آن را منسجم و زیباتر نشان می دهد .

پروفیل به لوله های فلزی و فولادی بسیار محکم مربعی شکل که در اندازه های مختلف وجود دارد ، اطلاق می شود که به صورت افقی در سطح کار قرار داده شده و قطعات اصلی سقف ویلا همگی بر روی آن سوار شده و اتصال می یابند .

در شروع کار جهت نصب سقف ویلا، پروفیل های به سایز 40*80  را بر روی سقف ویلا قرار داده و پس از محکم کردن آن ها، روی کار را نما کاری گردید و سپس نوبت به نصب لمبه های روغنی رسید که با دقت بر روی پروفیل ها قرار داده و نصی گردیدند. در آخر برای زیبا سازی و همچنین جلوگیری از ورود آب باران به اجزای سقف ویلا، از پرچین های رنگی استفاده شد. اجرای کار به این صورت، با استفاده از ابزار و طرح چینی بوده که به تازگی وارد بازار شده و هم اکنون در دسترس می باشند.

امیدواریم با جلب اعتماد شما توسط مطالب ارزشمند این متن، توجه شما نیز به اجرای با کیفیت کار توسط مجموعه تک پوشش معطوف شده و از مهارت های به روز ما در زیبا سازی سقف ویلا در  ساختمان هایتان  نهایت بهره را ببرید.


چاپ   ایمیل