اجرای نماکاری سوله سفارش مشتری گرامی در منطقه احمدآباد مستوفی

اجرای نماکاری سوله سفارش مشتری گرامی در منطقه احمدآباد مستوفی

نمونه پروژه قابل ملاحظه، نماکاری سوله و نصب لمبه روغني دور کار و اجراي سقف شيرواني توري با استفاده از پشم شيشه و ورق رنگي با كركره به ضخامت ٥/٠ میلی می باشد که به رنگ آبي طبق سفارش مشتری گرامی در منطقه احمد آباد مستوفی انتخاب و سفارش داده شده است.
قبل از توضیح نما کاری سوله اجازه دهید تا شما را با عناوینی که شاید تابه حال به گوشتان نخورده و معنی آن ها را نمی دانید آشنا کنیم.

همه شما با اصطلاحات ، نما ، پشم شیشه ، کرکره و ورق رنگی که از جنس فلز می باشد ، آشنا هستید ؛ اما شاید نام لمبه به گوش کمتر کسی خورده و معنای آن را متوجه شده است ؛ پس برای توضیح به افرادی که نمی دانند لمبه چیست ، باید بگوییم که لمبه ورق هایی از جنس فلز و با ضخامت بسیار نازک بوده که روی سازه مورد نظر را می پوشانند .
متن زیر را مطالعه فرمایید تا شما را با اجرایی جدید و متنوع از کار فرما که به عنوان نما کاری سوله شناخته شده است، آشنا کنیم .
جزئیات کار از آنجا قابل توضیح است که جهت اجرای نما کاری سوله در ابتدا با بررسی محیط پروژه، طرح ریزی اولیه و اندازه گیری های لازم برای نماکاری سوله به صورت کاملا" دقیق و مهندسی انجام و اطلاعات در اختیار گروه فنی و مجرب اجرائی تک پوشش قرار داده شد.
ابتدا با استفاده از لمبه روغنی دور تا دور سوله پوشانده شد تا فضای داخلی سوله شکل بگیرد، سپس نوبت به اجرای مرحله سقف رسید که سقف به شکل شیروانی ساخته شد و روی آن را با ورق های فلزی رنگی مقاوم استتار گردید. زیر سقف سوله از قسمت داخلی می بایست به وسیله پشم شیشه ، برای جلوگیری از خروج گرما پوشانده می شد که همه این مراحل را در نماکاری سوله با دقت و ظرافت بالا، زیر نظر کارفرما به انجام رسانده شد.
گروه متخصص تک پوشش آماده پذیرش سفارشات مشتریان گرامی جهت نماکاری سوله و دیگر خدمات اجرایی این مجموعه می باشند.


چاپ   ایمیل